Jubiler D&R

Jakie są najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe? - poradnik

28.10.21

Zaręczyny to niezwykle ważna, ale też bardzo stresująca okoliczność. W końcu bierzesz na siebie ogromną odpowiedzialność, przenosząc Wasz związek na kolejny etap. Z całą pewnością poważnie zastanawiasz się też nad tym, jaki pierścionek zaręczynowy wybrać, aby olśnił Twoją wybrankę swoim pięknem. Dziś postaramy się pomóc Ci w tym trudnym wyborze!

Jakie pierścionki zaręczynowe są najpiękniejsze?

Niestety, nie istnieje jedna słuszna odpowiedź na to pytanie, ale są pewne wymagania, które musi spełniać idealny pierścionek zaręczynowy. Na co warto zwrócić uwagę?

- Szlachetny kruszec - pierścionek zaręczynowy musi być wykonany z metalu szlachetnego. Najczęściej jest nim złoto.

- Kamień naturalny - tak wyjątkowy prezent powinien być ozdobiony drogocennym kamieniem. W najpiękniejszych pierścionkach zaręczynowych zazwyczaj wykorzystuje się do tego celu diamenty.

- Walory estetyczne - ozdoba powinna wyróżniać się wyjątkowo pięknym wykonaniem z dbałością o szczegóły.

- Wysoka jakość - postaw na sprawdzonych i pewnych producentów biżuterii. Najlepszy pierścionek zaręczynowy to taki, który przetrwa próbę czasu.

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Wiesz już, jakimi wytycznymi kierować się przy wyborze najpiękniejszego pierścionka zaręczynowego. Jednak, jaki będzie odpowiedni właśnie dla Twojej kobiety? Na pewno zastanawiasz się przede wszystkim, jaką barwę pierścionka wybrać. Odpowiedzi na to pytanie poszukaj w biżuterii, którą Twoja przyszła narzeczona nosi na co dzień. To niezwykle istotne, aby pierścionek pasował także do innych jej ozdób. Co zrobić, jeśli kobieta nosi zarówno złoto, jak i srebro? W takiej sytuacji możesz pokusić się o pierścionek zaręczynowy dwukolorowy - jest to niezwykle modne i nowatorskie rozwiązanie. Z pewnością dla fanki różowego złota także znajdziesz coś odpowiedniego. 

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe - wielkość kamienia

Czy w tym przypadku wielkość ma znaczenie? Tak, ale to wcale nie oznacza, że im większy kamień, tym lepiej. Cały wygląd pierścionka musi pasować do osobowości

i stylu Twojej przyszłej narzeczonej. Jeśli często widujesz ją w mocno zdobionych wyrobach od jubilera, możesz założyć, że duży diament będzie sprawcą równie dużej radości. Jednak, jeśli Twoja wybranka preferuje skromne ozdoby lub na co dzień w ogóle nie zakłada biżuterii, wybierz coś odpowiednio subtelnego i prostego. Mniejszy kamień wcale nie musi wyglądać mniej gustownie, a najważniejsze jest to, by podobał się Twojej przyszłej narzeczonej.

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe to przede wszystkim te, które idealnie pasują do ich właścicielek. Na pewno doskonale znasz swoją ukochaną kobietę

i wiesz, co jej się podoba. Zawsze możesz też poprosić o pomoc w wyborze kogoś

z jej najbliższego otoczenia - mamę, siostrę lub przyjaciółkę. Być może dowiedzą się one też, jaki rozmiar pierścionka zaręczynowego powinieneś wybrać, by leżał idealnie na palcu Twojej kobiety. Z taką wiedzą i naszymi podpowiedziami na pewno uda Ci się wybrać biżuterię, która będzie noszona z dumą. 

 

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziesz duży wybór stylowych pierścionków zaręczynowych - być może właśnie u nas znajdziesz ten, którego szukasz dla swojej przyszłej narzeczonej!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl